گروه صنعتی رابین متال
خانه / شمش سرب / مراکز خرید انواع شمش سرب به صورت عمده

مراکز خرید انواع شمش سرب به صورت عمده

شمش سرب به صورت عمده از طریق سایت ما به فروش می رسد. این روزها از سرب برای ساخت محصولات عمده ای مانند باتری ماشین استفاده های فراوانی می شود.

سرب یکی از فلزهایی است که در طبیعت بسیار یافت می شود و توسط آن وسایل مختلفی را ساخته و مورد استفاده قرار می دهند.

یکی از دلیلی که این فلز، در زندگی ما انسان ها کاربردهای بسیار زیادی دارد این است که کار با آن بسیار راحت است و شما می توانید به راحتی آن را در شکل قالب مورد نظر خود درآورده و از آن استفاده نمایید.

یکی از ویژگی هایی که سرب دارد این است که به عنوان یکی از فلزات چش خوار مطرح شده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. ما در سایت اینترنتی خودمان با فروش بهترین شمش سرب در خدمت شما عزیزان هستیم.

فروشنده شمش سرب و مراکز خرید انواع شمش سرب به صورت عمده توانسته اند به در آمد بالایی برسند. این فلز ارزشمند جایگاه مهمی در اقتصاد کشور دارد و می توان به وسیله آن محصولات متنوعی را تولید کرد.

مراکز خرید انواع شمش سرب به صورت عمده

فروشگاه معتبر شمش سرب به صورت عمده

فروشگاه معتبر شمش سرب به صورت عمدهسایت ما یکی از فروشگاه های معتبری است که بهترین شمش سرب را با قیمت مناسب به شما ارائه می دهد. برای خرید آن با ما همراه باشید.

معمولاً کارخانجات بسیاری هستند که از شمش سرب استفاده کرده و توسط آن محصولات بسیار زیادی را تولید می کنند، اما اصلی ترین مشتریانی که از این فلز باارزش بهره می برند، کسانی هستند که در صنایع حمل و نقل فعالیت کرده و به ساخت باطری مشغول هستند.

فروشگاه معتبر شمش سرب به صورت عمده توانسته سود فوق العاده ایی را کسب کند. این فلز ارزشمند زمانی که در مجاورت هوا قرار می گیرد لایه ایی از کربنات روی آن ایجاد می شود که این لایه باعث شده این فلز خاصیت ضد خورندگی پیدا کند. به طور کلی از ویژگی های این فلز می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • این محصول فلزی چکش خوار می باشد.
 • اگر در مجاورت هوا قرار بگیرد به رنگ خاکستری تیره و مات تبدیل می شود.
 • سرب تازه که هنوز در معرض هوا قرار نگرفته است رنگی سفید مایل به آبی دارد.
 • این فلز چون نقطه ذوب ضعیفی دارد ریخته گری آن به آسانی انجام می شود.
 • این فلز قدیمی و ارزشمند در مقابل اسید سولفوریک مقاومت بالایی دارد.
 • این فلز انعطاف پذیری فوق العاده ایی دارد به خاطر همین به راحتی می توان در تولید انواع محصولات از آن استفاده کرد.

فروش نقدی مستقیم شمش سرب

فروش نقدی مستقیم شمش سربفروش نقدی و مستقیم بهترین شمش سرب از طریق سایت ما انجام می شود. ما بهترین نوع این محصول را برای شما آماده کرده ایم.

موارد استفاده از شمش سرب:

 • ساخت لوله های انتقال آب
 • لحیم کاری
 • ساخت سپر تشعشی
 • تولید روان کار

خرید اینترنتی شمش سرب شما عزیزان می توانید بهترین شمش سرب را با قیمت مناسب از طریق سایت ما خریداری نموده و آن را در اسرع وقت از ما دریافت نمایید.

در طبیعت اولین عنصری که کاربردهای فراوانی دارد آهن است و پس از آن آلومینیوم، مس، روی و همچنین سرب دارای کاربردهای بسیاری هستند و در صنایع مختلف از آن ها استفاده می شود.

یکی از ویژگی های مهمی که در سرب یافت می شود این است که در برابر تغییرات جوی استقامت بالایی از خود نشان می دهد و به همین علت است که از آن برای ساخت محافظ اتصالات در برابر آب باران استفاده می کنند.

اگر شما عزیزان از صاحبان صنایع هستید و قصد دارید بهترین و عالی ترین شمش سرب را از سایت ما تهیه نمایید، می توانید با کارشنان ما تماس گرفته و این محصول را سفارش دهید.

فروش نقدی مستقیم شمش سرب بازار داغ و پر رونقی دارد. این فلز با ارزش از قدیم الایام تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفته است. از نشانه های این امر می توان به لوله های انتقال آب که در گذشته استفاده می شده اشاره کرد که این لوله ها از سرب ساخته شده اند. علت استفاده از سرب برای انتقال آب به خاطر ضد پوسیدگی آن ها می باشد چون این فلز در مقابل مایعات و آب مقاومت بالایی دارد و بهترین فلز برای نگهداری مایعات می باشد. یکی از ویژگی دیگر این فلز خاصیت انعطاف پذیری فوق العاده این محصول می باشد که باعث شده بتوان آن را به شکل های مختلف در آورد. ویژگی چکش خوار بودن این فلز باعث شده در برابر خوردگی مقاومت فوق العاده ایی داشته باشد. در میان انواع فلزها این محصول رتبه سوم را دارد و بعد از آهن و فولاد بیشترین مصرف را دارد.

این فلز شگفت انگیز چون به راحتی در طبیعت وجود دارد و ویژگی های منحصر به فردی دارد استفاده های متفاوتی از آن می شود. این محصول به صورت خام در قالب شمش سرب به فروش می رسد. 

انواع مختلف شمش سرب

انواع مختلف شمش سربانواع مختلف شمش سرب در بازار فروش بالایی دارند. این فلز به صورت عنصری قدرتمند بعد از آهن، آلومینیوم، مس و روی بیشترین کاربرد دارد. از موارد استفاد این فلز می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • برای ساخت سازه های ساختمانی کاربرد دارد.
 • برای ساخت لعاب سرامیک و لوله های انتقال آب مناسب می باشد.
 • اروپاییان در ساخت وسایل تزیینی کلیساها و کاخ ها از این فلز استفاده می کنند.
 • برای ساخت لوله ها، پنجره ها و سقف ها از این فلز استفاده می کنند.
 • برای ساخت رنگ ها، شیشه های سرب دار، روکش کابل، مهمات، لوله های سربی، اجزای الکترونیکی و…. استفاده می گردد.

از این فلز می توان به عنوان درزگیر در پشت بام استفاده کرد علاوه بر این برای محافظت اتصالات مختلف در برابر باران از این فلز استفاده می شود. برای کاهش صدای موتور خودرو در ساخت بنزین از سرب استفاده می کنند.

روش های متنوع تولید انواع شمش سرب

روش های متنوع تولید انواع شمش سربروش های متنوع تولید انواع شمش سرب باعث شده این محصول را بتوان به راحتی تولید کرد. برای تهیه سرب مراحل زیر انجام می شود:

 • در وهله اول باید سنگ سرب را خوب خرد و تغلیظ کرد.
 • در مرحله دوم سنگ های خرد شده سرب را داخل کوره های تنوره ای می گذارند تا سرب خالص ۹ در صد را تهیه کنند.
 • در مرحله بعد سرب خام را تصفیه می کنند تا آن را به خلوص ۹۹’۹۴ برسانند.

سرب فلزی سمی، سنگین و چکس دار می باشد و رنگی خاکستری تیره دارد. زمانی که تازه این سرب از سنگ تراشیده شده به رنگ سفید مایل به آبی می باشد و همین که آن را در مجاورت هوا می گذاریم رنگ آن تغییر می کند و خاکستری تیره می شود. در خازن های اسید سرب، ساچمه و گلوله از این محصول استفاده می کنند. این فلز جریان الکتریکی ضعیفی دارد. این فلز بسیار نرم می باشد ما می توانیم با اضافه کردن فلزات دیگر آن را سخت کنیم.

تفاوت شمش های سرب نرم و خشک

تفاوت شمش های سرب نرم و خشکتفاوت شمش های سرب نرم و خشک در نوع ترکیب آن ها می باشد در واقع سرب خشک آلیاژی از سرب انتیموان می باشد ولی سرب نرم خالص از خود فلز سرب تهیه شده است.

شما به راحتی می توانید این فلز را تهیه کنید و با استفاده از آن بهترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید کنید و بهروری مناسبی از این فلز ارزشمند ببرید. کاربردهای متنوع سرب باعث شده استخراج این فلز در طبیعت افزایش چشمگیری پیدا کند. این محصول کاربرد های متفاوتی دارد که ما در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم :

 • در حمل و نقل کاربرد دارد.
 • برای ساخت انواع درب و پنجره، لحیم کاری و عایق کاری در ساختمان سازی استفاده می شود.
 • برای ساخت لوله های انتقال آب از این فلز ارزشمند استفاده می کنند.
 • بیشتر استفاده ایی که این روزها از این محصول می شود در ساخت باطری های خودروها می باشد به خاطر همین بیشترین فروش این فلز در صنعت حمل و نقل است.
 • از این فلز به عنوان سپر تشعشی بودن در ورقه های فلزی استفاده می شود.
 • از این محصول بی نظیر در صنایع مختلفی به عنوان روان کار استفاده می کنند.

فروشنده انواع شمش سرب مرغوب در کشور

فروشنده انواع شمش سرب مرغوب در کشورفروشنده انواع شمش سرب مرغوب در کشور توانسته با عرضه این محصول سود بی نظیری را نصیب خود کند. با توجه به مزیت های خارق العاده ایی که از این فلز قدیمی برای شما بیان کرده ایم متوجه شده اید که چرا این فلز در صنایع مختلفی کاربرد دارد. ترکیب سرب با دیگر فلزات باعث شده کاربردهای آن نسبت به گذشته افزایش یابد. این محصول چون در برابر آب مقاومت بالایی دارد می توان برای نگهداری مایعات و آب از آن استفاده کرد. تولید شمش سرب به راحتی انجام می شود چون این فلز از سنگ سرب که در طبیعت وجود دارد تهیه می شود.

شمش سرب نرم و شمش سرب خشک از نظر کاربرد شبیه هم می باشند ولی شمش خشک چون در مقابل هوا قرار گرفته و خشک شده رنگ آن خاکستری می باشد ولی شمش سرب نرم چون تازه است و مقابل هوا قرار نگرفته رنگ آن سفید متمایل به آبی می باشد.


جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده شمش سرب خشک

صادرات عمده شمش سرب خشک برای صادر کنندگان انواع فلزات آهنی و غیر آهنی از جایگاه خاص و مهمی برخوردار می باشد. صادرات این فلزات می تواند به دسترسی بازار های خارجی