گروه صنعتی رابین متال
خانه / سنگ معدنی / مرکز فروش سنگ معدنی روی اصل

مرکز فروش سنگ معدنی روی اصل

فروش سنگ روی اصل و با کیفیت با درصد خلوص بالا در نمایندگی عای فروش این سنگ ها در حال انجام می باشد. بسیار پر کاربرد و پر استفاده در صنایع مختلف می باشند. می توان این سنگ ها را با قیمت های بسیار مناسب به صورت عمده تهیه نمود. در صنایع مختلفی از جمله ساخت و ساز، اتومبیل سازی، تولید مکمل های دارویی و بسیاری موارد دیگر کاربرد دارند.

مرکز فروش سنگ معدنی روی اصل

بزرگترین معادن سنگ روی در ایران

بزرگترین معادن سنگ روی در ایرانایران از نظر داشتن معادن مختلف در جهان در رتبه چهارم قرار دارد. معادن روی در بسیاری از استان های کشور وجود دارند و هر ساله هزاران تن از این سنگ های معدنی به خارج از کشور صادرات می شوند. سنگ معدن روی در مراغه بیش از ۱۷۰ میلیون تن تولید و استخراجی دارد. معدن روی انگوران نیز بیش از ۱۰۰ میلیون تن ذخیره از این مواد معدنی را در خود جای داده است.

معادن سنگ روی در ایران سنگ های استخراج شده را در همان محل به دلیل کاهش هزینه های مصرفی و مقرون به صرفه بودن عملیات جداسازی و تغلیظ می نمایند. می توان گفت بزرگترین معادن روی در ایران می باشند. 

اهمیت خالص سازی سنگ روی

اهمیت خالص سازی سنگ رویسنگ روی خالص شده و تغلیظ یافته بسیار پر استفاده در کارخانه های و صنایع مختلف می باشد. این مواد تخلیص یافته در وزن های مختلف در بسیاری از تولیدات ساختمانی نورد استفاده قرار می گیرند.

بیش از ۸۰ درصد ترکیب عنصر روی در زیرزمین، ۸% در فضای باز و خاک ها و بقیه در حالت ترکیبی از دو حالت هستند. از نظر حجم تولید عنصر روی، ۶۳ درصد از معادن ، ۱۳ درصد از معادن باز و ۱۵% از معادن مختلف و در انواع ترکیبی با عناصر دیگر به دست می‌آید.

در مورد بقیه عناصر به ندرت تولید و استخراج فلز از خاک به صورت مستقیم انجام می‌ گردد، برای انجام فرآیند و عملیات خالص سازی، خاک و سنگ معدنی به طور کامل توسط دستگاه خرد و قطعه قطعه و پودر شده و سپس جداسازی انواع فلزات و عناصر انجام می شود، به طور معمولی کانسنگ روی با غلظت % ۶۵، از کمی سرب،آهن و مس تشکیل شده است. فـرآیند خالص سازی اغلـب در همان مکان های نزدیک به معدن انجام می‌شود. بنابراین هزینه‌های حمل و نقل کاهش یافته و به کمترین درجه برسد .

موارد مصرف سنگ معدنی روی

موارد مصرف سنگ معدنی روی سنگ معدنی روی پس از استخراج از معادن و خالص سازی در صنایع مختلفی به صورت گسترده به کار می رود. از عنصر روی در آبکاری فلز ها استفاده می گردد. از این فلز در صنعت خودرو سازی در باتری سازی و محتوی بخشی از باتری ها مورد استفاده قرار می گیرد. 

از این عنصر جهت تولید و گالوانیزه کاری انواع فلز چون آهن استفاده می شود. در خودرو سازی، آبکاری ظروف، تولید باتری و صنایع نظامی نقش بسیار مهمی ایفا می کند. 

از این ماده در جهت انواع مکمل ها و مواد ترکیبی چون روی اکسید، کربنات روی و ترکیبات سولفاته و نیتراته استفاده می شود. 

یکی از مهم ترین ترکیب های ایجاد شده از این سنگ ها اکسید روی است. از این ترکیب به عنوان فعال کننده در تولیدات صنعتی استفاده می شود.

از این ماده برای محافظت از پوست استفاده می شود. در اثر خشکی و گرمای شدید از رطوبت داخل پوست محافظت می نماید. از این ترکیب در پودر های محافظتی برای بچه ها به هنگام تعویض پوشک استفاده می شود و از سوختگی پاهای کودک جلوگیری می ڪند.

از عنصر روی استخراج شده در تدلید انواع قالب نیز استفاده می شود. از این قالب ها در صنعت الکترونیک استفاده می شود. جهت قالب گیری انواع سرامیک نیز از این عناصر استفاده می شود. برای جلوگیری از خوردگی فلزات از جمله آهن نیز به ڪار برده می شود. جهت تولید انواع رن، تولید پلاستیک، تولید مواد دارویی کاربرد دارد. از سولفید روی در ساخا صفحه های روشن و انواع مختلف اشعه در پرتو تراپی استفاده می شود.

بازار بزرگ فروش انواع سنگ معدنی روی

بازار بزرگ فروش انواع سنگ معدنی رویبهترین نوع سنگ معدنی روی با درصد خلوص بالا توسط شرکت های تولید کننده این محصول ارائه می گردد. این محصول در بسته بندی های زیبا و مناسب به بازار خارجی صادرات می شود و از فروش و قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

صادرات سنگ روی  با کیفیت عالی و بسیار مرغوب  به بسیاری از کشورهای منطقه با قیمت های مناسب انجام می گردد. از درجه یک ترین مواد اولیه در تهیه این حلوا ها استفاده می شود.

صادر کننده انواع سنگ معدنی با کیفیت با توجه به حساس بودن این ماده غذایی در برابر تغییرات اب و هوا و محیطی  بایستی تمامی استاندارد ها را به کار گیرد و محصولی را ارائه نماید که در شرایط دمایی متفاوت کیفیت خود را حفظ کرده و تغییر پذیر نباشد. بنابراین بایستی از مناسب ترین و بهداشتی ترین نوع بسته بندی استفاده نماید.

تهیه این محصول به صورت عمده و انبوه از طریق  مراکز پخش و توزیع این محصول در شهر ها و نمایندگی های آن امکان پذیر است. می توان انواع مختلف این حلوا ها را در بسته بندی های مختلف بزرگ و کوچک با وزن های متنوع تهیه نمود.

قیمت سنگ روی و ترکیبات آن در مراکز تولیدی و مراکز عمده فروش از تخفیف های خوبی برخوردار است. بسیاری از کارخانه ها و مراکز صنعتی تولیدی انواع  این محصول را در مقادیر بسیار بالا سفارش و خریداری می کنند.

مراکز بزرگ فروش انواع سنگ روی به طور مستقیم با شرکت های تولید در رابطه هستند و بهترین و تازه ترین حلوا ها  را خریداری نموده و به مراکز تجاری کوچک ارائه می نمایند.

کیفیت سنگ روی و مرغوب بودن آن در این مراکز تضمینی و تایید شده می باشد. این مراکز بسیار معتبر و با اطمینان بوده و دارای تمامی مجوزهای صنعتی هستند.

خرید و فروش سنگ معدن روی درجه یک و مرعوب در این مراکز تولیدی با مناسب ترین قیمت ها عرضه می شود. می توان برای خرید این محصول از طریق حضوری و یا به صورت آنلاین اقدام کرد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سنگ معدنی روی در شرکت های تولید کننده

قیمت سنگ معدنی روی در شرکت های تولید کننده تنظیم و در دسترس فروشندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرد. این محصول در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در اد

دیدگاهتان را بنویسید