گروه صنعتی رابین متال
خانه / سنگ روی / خرید سنگ روی از ترکیه بدون واسطه با بهترین قیمت

خرید سنگ روی از ترکیه بدون واسطه با بهترین قیمت

خرید سنگ روی از ترکیه به طور عمده انجام می شود. با وجود شرکت های تولیدی فعال در زمینه تولید سنگ روی در کشور ما شاهد فعالیت های شرکت های بازرگانی زیادی هستیم که سنگ های مورد نظر را از طریق گمرک وارد ایران می کنند. از جمله کشور های مورد نظر کشور ترکیه است که محصولاتی با سطح کیفی عالی در دسترس خریداران قرار می دهد.

کشور ترکیه یکی از بزرگترین تولید کننده سنگ در جهان می باشد. با توجه به کمترین امتیاز ممکن تولید کنندگان سنگ در کارخانه وبازار های جهانی،قیمت سنگ در  بازار جهانی قیمت خود را افزایش داده است بدین عنوان که اکثر ارائه دهنده خدمات و شرکت های پخش سنگ؛در بورس سنگ می باشد ، قیمت هر تن را نسبت به حجم تولیدافزایش داده است و می تواند تولید انبوه سنگ دربازار های داخلی وجهانی را تامین کند. تا خریداران بتوانند از قیمت های مختلفی برخوردار شوند و باتوجه به نوع سنگ و طرح سنگ ، قیمت سنگ نوسان پیدا کند که اغلب مشتریان راضی بوده و خرید داشته اند.

خرید سنگ روی از ترکیه بدون واسطه با بهترین قیمت

خریداران سنگ روی ترکیه در ایران

خریداران سنگ روی ترکیه در ایران واردات سنگ روی از ترکیه در مواقع لزوم به طور عمده انجام می شود. در برخی مواقع هست که میزان عرضه و تقاضای سنگ ها در ایران با هم برابری نمی کند و بازار با کمبود مواجه است که وارد کنندگان وارد عمل شده و سنگ ها را در بازار عرضه می دارند. 

خریداران سنگ در بازارهای مختلف وجود دارد که می توان با استفاده از کیفیت و توانمندی تولید در انواع سنگ در اختیار خریداران قرار بگیرد و بتوانیم از آن استفاده كنیم . بازارهای  سنگ روی با کیفیت خود را قادر می سازد که توسط  نمایندگان فروش کیفیت ها برسی و در اختیار مشتریان قرار بگیرد.تاجران ایرانی بدون واسطه و روش خرید مستقیبم این نوع سنگ هارا وارد بازار ایران کرده اند.

انواع سنگ معدنی

 1. سنگ های رسوبی
 2. سنگ آذرین
 3. سنگ های دگرگونی

بازار خرید و فروش سنگ روی ترکیه

بازار خرید و فروش سنگ روی ترکیه مشتریان از طریق فروشگاه های آنلاین و نمایندگی های پخشی که در شهر های مختلف وجود دارند می توانند نیاز های خود را بر طرف کنند.

با داشتن شرکت های تولید کننده فعال در زمینه تولید کننده های سنگ روی در کشور ترکیه و میتوانیم از شرکت های بازرگانی معتبر در بازار خرید استفاده کنیم. انواع سنگ روی در بازار به شرح زیر می باشد

 1. سنگ اسلب لته ترکیه
 2. سنگ مرمر روی ترکیه
 3. تراوتن روی ترکیه

قیمت هر واحد سنگ روی در بازار ایران

قیمت هر واحد سنگ روی در بازار ایران قیمت سنگ روی بر اساس عوامل متعددی تعیین می گردد که در ادامه مطلب ذکر می کنیم:

 • نوع سنگ روی
 • تولید کننده سنگ روی
 • معدن استخراجی سنگ روی
 • ایرانی و خارجی بودن سنگ روی
 • نحه فروش سنگ روی 

قیمت هرتن واحد سنگ روی ۱٫۹۴۰دلار آمریکا می باشد که در بازار های خارج و داخل مبادلات ارز پول به دلار آمریکا انجام میشود و براساس آن معامله صورت داده میشود.باید در نظر داشت که در کشور ایران مبادلات ارزی توسط بانک های خارجی به سختی انجام میگیرد همین امر باعث شده تا، تاجران ایرانی نتوانند مبادلات ارزی را انجام بدهند و قیمت هر واحد سنگ بین مینیموم و ماکزیموم قیمت نوسان پیدا کند.

خرید سنگ روی ترکیه با حداقل قیمت

خرید سنگ روی ترکیه با حداقل قیمت بهترین شیوه برای خرید سنگ ها را اگر بخواهیم معرفی کنیم خرید اینترنتی بهترین گزینه می باشد که مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد.

بهترین سنگ روی که باقیمت فروان تولید و به بازار عرضه می شود سنگ روی باکیفیت که از جزیره مرمره ترکیه استخراج میشود.حداقل قیمت برای خرید سنگ روی ترکیه قیمتی بالغ بر ۳۰۰دلار امریکا می باشد این قیمت با توجه به طرح ونوع سنگ که در کارخانه تولید و به بازرا عرضه می کنند میتوانند متفاوت از قیمت های سنگ های ساختمانی باشند.خرید سنگ توسط تاجران ترکیه دستخوش خصوصیات ویزه سنگ از جمله مقاومت سنگ،سایش سنگ به مرور استفاده،طرح سنگ را مور توجه قرار مید هند که در قیمت حداقلی سنگ تاثیر گذار است یه عنوان مثال یک تخت سنگ ساده قیمت حداقل ۱۵۰دلار و قیمت یک تخته سنگ مقاوم و طرح دار بالای ۴۰۰دلار در بازار بوده است

طبقه بندی انواع سنگ های معدنی

طبقه بندی انواع سنگ های معدنی سنگ معدنی یا کانسنگ، گونه ای سنگ حاوی عناصر مفید و فلزات است که از معادن استخراج شده و طی فرآیندی و با انجام فعل و انفعالاتی عناصر مورد نیاز از آن گرفته شده و استفاده می شود. این سنگ ها از مواد شیمیایی ساخته شده اند که ساختار منظم و ظاهر زیبایی دارند. امروزه بیش از ۴۹۰۰ گونه سنگ معدنی بر روی زمین موجود است.

پوسته زمین از انواع زیادی سنگ (سنگ) تشکیل شده است. مواد معدنی موجود هر ماده جامد طبیعی را با ساختار و ترکیب کریستالی خاص مشخص می کند.  ترکیب این ماده معدنی به انواع و توازن عناصر تشکیل دهنده مواد معدنی اشاره دارد. روشی که این عناصر بسته بندی می شوند، به طور جمعی ساختار مواد معدنی را تعیین می کند. بیش از ۳۵۰۰ ماده معدنی مختلف توصیف شده است و فقط دوازده عامل مشترک (اکسیژن (O)، سیلیکون (Si)، آلومینیوم (Al)، آهن (آهن)، کلسیم (Ca)، منیزیم (Mg)، سدیم (Na  )، پتاسیم (K)، تیتانیوم (Ti)، هیدروژن (H)، منگنز (منگنز)، فسفر (P)) که در پوسته زمین رخ می دهند. آنها ۰٫۱ درصد یا بیشتر از آن فراوان هستند. کاملاً دیگر عناصر طبیعی که در حال وقوع هستند در مقادیر کمیاب یا بسیار ناچیز یافت می شوند.

 اکسیژن و سیلیکون فراوان ترین عناصر پوسته هستند که در مجموع بیش از هفتاد درصد با وزن تشکیل شده اند. از این رو خیره کننده نیست که فراوان ترین مواد معدنی پوسته مواد سیلیکات هستند (به عنوان مثال Mg2SiO4 ، الیوین) و به دنبال آن اکسیدها (به عنوان مثال Fe2O3 ، هماتیت).

 دو نوع ماده معدنی به شرح زیر است:

 ۱٫ مواد معدنی فلزی  ۲٫ مواد معدنی غیر فلزی

 مواد معدنی فلزی مواردی هستند که از این طریق می تواند فلزات مفید (مثلاً مس، آهن) را برای مصارف تجاری استخراج کرد. فلزاتی که از نظر ژئوشیمیایی به وفور در نظر گرفته می شوند در وفورهای پوسته ۱/۰ درصد یا مقدار زیادی رخ می دهند. (برای مثال: تیتانیوم، منگنز، آهن، آلومینیوم، منیزیم)

 

 مواد معدنی و سنگها – بلوک های زمین شناسی ساختمان

 مواد معدنی و سنگ ها بلوک های اساسی ساخت و ساز کره زمین هستند. اگرچه بیش از ۳۰۰۰ گونه ماده معدنی وجود دارد، فقط معدودی از آنها مانند کوارتز، فلدسپات، میکا، آمفیبول، پیروکسن، الیوین و کلسیت، معمولاً به عنوان مواد معدنی سنگ ساز تشکیل می شوند. سنگها بسته به نوع شکل گیری آنها به سه نوع اصلی، آذرین، رسوبی و دگرگونی طبقه بندی می شوند.  با گذشت زمان زمین شناسی، سنگها به تدریج از آنچه به آن چرخه سنگ گفته می شود تبدیل می شوند. منشأ هر سنگ خاص را می توان با بررسی دقیق از بافت، ترکیب و ساختار داخلی آن، ویژگی هایی که اساس شناسایی و طبقه بندی سنگ را تشکیل می دهد، مشخص کرد.

 مواد معدنی اجزای اساسی سنگ ها هستند. آنها به طور طبیعی مواد معدنی با ترکیب شیمیایی خاص و یک ساختار اتمی تکرار منظم در حال رخ دادن هستند که ساختار بلوری را تعریف می کند.

 مواد معدنی سیلیکات فراوان ترین اجزای سنگهای سطح زمین هستند که بیش از ۹۰٪ از آن با پوسته زمین تشکیل می شوند. ساختمان اساسی شیمیایی مواد معدنی سیلیکات ترکیب شیمیایی تتروکسید سیلیکون، SiO4 است.

 مواد معدنی غیر سیلیکات مشترک که کمتر از ۱۰٪ پوسته زمین را تشکیل می دهند، شامل کربناتها، اکسیدها، سولفیدها، فسفاتها و نمکها است. چند عنصر ممکن است. به شکل خالص رخ دهد. اینها شامل طلا، نقره، مس، بیسموت، آرسنیک، سرب، تلوریم و کربن است.

 اگرچه ۹۲ عنصر طبیعی که در طبیعت وجود دارند، فقط هشت مورد از این در سنگهای پوسته زمین مشترک است.  با هم، این هشت عنصر بیش از ۹۸٪ پوسته را تشکیل می دهند.

 از خصوصیات بدنی مواد معدنی مانند سختی، درخشندگی، رنگ، برش، شکستگی و تراکم نسبی آنها می توان برای شناسایی مواد معدنی استفاده کرد. این خصوصیات کلی عمدتاً توسط ساختار اتمی آنها (ساختار بلوری) کنترل می شود.

تأثیر سنگ روی بر روی وضعیت خاک

تأثیر سنگ روی بر روی وضعیت خاک سنگ روی بر روی وضعیت خاک تاثیرات مفید بسیاری دارد وجود سنگ روی برای غنی شدن خاک بسیار مهم است و موجب رشد بهتر گیاهان خواهد شد و خاک با اضافه شدن روی قابلیت بهتری برای کشت پیدا خواهد کرد.

مشخصات سنگ روی باکیفیت

مشخصات سنگ روی باکیفیت سنگ روی دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که موجب افزایش کارایی آن شده است روی دارای عدد اتمی ۳۰ می‌باشد که رنگ آن معمولاً به رنگ سفید می‌باشد اگر در معرض هوا قرار گرفته باشد به رنگ سیاه در می اید همچنین در صورتی که سوخته شده باشد به رنگ سبز در می آید.

اهمیت واردات انواع سنگ روی

اهمیت واردات انواع سنگ روی سنگ روی در ایران بسیار کاربردی می باشد و بسیاری از صنایع وابسته به سنگ روی می باشد خاک های کشاورزی سالانه نیاز به تقویت با روی هستند همچنین خیلی از صنایع دیگر نیاز به این تقویت شدن را دارند به همین علت سالانه بخش بزرگی از تجارت ایران به واردات سنگ روی اختصاص دارد و واردات با قیمت مناسبی توسط مراکز فروش عرضه می‌شود که قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه دارد اما واردات نسبت به نرخ روی جهان قیمت ارزان تری دارد و از یک شرکت معتبر انجام می گردد جهت مشاهده این نرخ ها و ارتباط با واردکننده معتبر سنگ روی با شماره ای که در همین سایت گرفته است تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سنگ معدنی روی در شرکت های تولید کننده

قیمت سنگ معدنی روی در شرکت های تولید کننده تنظیم و در دسترس فروشندگان و مصرف کنندگان قرار می گیرد. این محصول در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. در اد

دیدگاهتان را بنویسید